Series
Ratings
18
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5- Eyes of DawnRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
ArgonRated ★ 3.5- VRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
L et M The Reason I Love You, Other StoriesRated ★ 2.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0