Movies
Ratings
36
Music and LyricsRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 3.0
Two Weeks NoticeRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0