Movies
Ratings
971
The Kindergarten TeacherRated ★ 3.5
The SandlotRated ★ 2.5
The NunRated ★ 2.5
BluebeardRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Tomb RaiderRated ★ 2.0
Mrs. HydeRated ★ 3.5
Faces PlacesRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
Mother!Rated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
AnnihilationRated ★ 4.0
For Vagina‘s SakeRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
Rough NightRated ★ 2.5