Movies
Ratings
304
Past LivesRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
ChimeRated ★ 2.0
Detective Conan: Haibara Ai Monogatari ~Kurogane no Mystery Train~Rated ★ 2.5
Drowning LoveRated ★ 1.0
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 3.0
Detective Conan: Episode “ONE”Rated ★ 2.5
The PartyRated ★ 2.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.5
Flying ColorsRated ★ 2.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Pauline at the BeachRated ★ 1.5
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 2.0
Fallen AngelsRated ★ 3.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 2.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.5
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 2.5