Series
Ratings
90
UnnaturalRated ★ 4.0
Court of GoldRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The ResidentRated ★ 3.0
The Resident Season 1Rated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
Patient Chart PrayerRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0- Good PeopleRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.0