Movies
Ratings
246
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
House of GucciRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
IcarusRated ★ 4.0
The Tinder SwindlerRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0