Movies
Ratings
58
Forrest GumpRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 2.0
The TerminatorRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
EragonRated ★ 1.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 1.5
Mr. HolmesRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 1.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5