Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 2.0
IRISRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0