Series
Ratings
47
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Hacks Season 4Rated ★ 2.5
Hacks Season 3Rated ★ 3.0
Hacks Season 2Rated ★ 3.5
Hacks Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 5.0
Big Bet Season 1Rated ★ 2.0
Big Bet Season 2Rated ★ 1.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0