Series
Ratings
203
Everyone Loves MeRated ★ 1.5
Shining For One ThingRated ★ 3.0
DerailmentRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 2.5
When I Fly Towards YouRated ★ 2.5
Dr. STORKSRated ★ 3.0
Innocence, Fight Against False ChargesRated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 3.0- Meet Me After SchoolRated ★ 3.0
Hidden LoveRated ★ 4.0
Love and FortuneRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.5
Brush Up LifeRated ★ 3.5
Burn the House DownRated ★ 3.5
Pending TrainRated ★ 4.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 3.0
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 4.0
Dr.ChocolateRated ★ 2.5