Series
Ratings
149
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
SlayersRated ★ 4.0