Movies
Ratings
309
World War ZRated ★ 3.0
Lady and the TrampRated ★ 3.5
FantasiaRated ★ 3.5
Sleeping BeautyRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
The Blue LagoonRated ★ 3.5
The ExorcistRated ★ 3.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.5
AlienRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
The DuchessRated ★ 3.5
My Sister's KeeperRated ★ 5.0
Steve JobsRated ★ 3.5
MunichRated ★ 3.5
The Ides of MarchRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 3.5
Hotel RwandaRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 4.0
RayRated ★ 3.5