Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Red Riding HoodRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
TangledRated ★ 5.0- BlackRated ★ 5.0
Don't Cry, MommyRated ★ 4.5