Series
Ratings
78
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 3.5
Normal PeopleRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 3.5
What Did You Eat Yesterday? Season 2Rated ★ 4.0
Diary of a Surgical Resident: MadokaRated ★ 3.0