Titles you rated
Severance Season 2Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
DickinsonRated ★ 3.5
DickinsonRated ★ 4.5
Friendly RivalryRated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
The GuestRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5