Series
Ratings
60
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Blue Spring RideRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 3.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0- Meet Me After SchoolRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.5
Aoi Yu × Yottsu No Uso CamouflageRated ★ 4.0