Titles you rated
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 1.5
Call of the NightRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Tokyo SwindlersRated ★ 2.5- Kodoku no Gurume Haishin Original 2~Goro Genin Mamire~Rated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- DoubtRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Grand Maison TokyoRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 3.0