Movies
Ratings
85
Mickey 17Rated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
EncantoRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
Drowning LoveRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0