Series
Ratings
37
The PaperRated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
AemaRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Screening HumanityRated ★ 5.0