Series
Ratings
319
OzarkRated ★ 3.5
OzarkRated ★ 3.0
OzarkRated ★ 3.0
Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 3.0
Ozark Season 4 Part 2Rated ★ 3.0
EviliveRated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 4.5- Money Heist Season 5Rated ★ 4.5
Through the DarknessRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 1.0- GunbusterRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Raised by Wolves Season 1Rated ★ 3.0