Series
Ratings
88
Emily in ParisRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 2.0
Rick and MortyRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Sweat and SoapRated ★ 2.5
Sgt. FrogRated ★ 4.0
Friends Season 6Rated ★ 4.0
Friends Season 8Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
원피스 1기Rated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0