Series
Ratings
27
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 3.0
Attack on Titan OADRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 3.0
원피스 16기Rated ★ 2.5- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 3.5
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 3.5
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 3.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 3.5
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 3.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 2.5
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 3.5