Titles you rated
TriangleRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
WAR IS OVER! Inspired by the Music of John and YokoRated ★ 3.5
The SingersRated ★ 3.0
Donkey SkinRated ★ 4.0
The Young Girls of RochefortRated ★ 4.5
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 4.0
Cigarettes & CoffeeRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 1.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
Two People Exchanging SalivaRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
The Lunch DateRated ★ 4.0- VerandaRated ★ 3.5
PurlRated ★ 4.0
LiftedRated ★ 4.0
Luxo Jr.Rated ★ 3.0