Movies
Ratings
73
ZootopiaRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
The Fourth KindRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0