Movies
Ratings
30
CocoRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.5
Now Is GoodRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0