Series
Ratings
142
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 2.5
Little Witch AcademiaRated ★ 2.5
ONIMAI: I'm Now Your Sister!Rated ★ 3.5
Jerry Springer: Fights, Camera, ActionRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
Good Omens Season 1Rated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 4.0
Why Raeliana Ended Up at the Duke's MansionRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Cells at Work!Rated ★ 2.5- Daily Lives of High School BoysRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 2.5
PastaRated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 4.0