Series
Ratings
71
100 Days My PrinceRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Battle of FatesRated ★ 3.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
- 저스트 메이크업Rated ★ 3.5
Crime Scene: The Vanishing at the Cecil HotelRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- Zombieverse Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5