Titles you rated
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 5.0