Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 2.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.0
Emily in ParisRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 3.5
Search: WWWRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
My NameRated ★ 5.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0