Series
Ratings
21
We All Cry DifferentlyRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 5.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
VikingsRated ★ 5.0- VikingsRated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
VikingsRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.5- 수험의 신Rated ★ 5.0
- Han River BalladRated ★ 5.0