Series
Ratings
103
The Art of SarahRated ★ 3.5
AemaRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Duty After SchoolRated ★ 2.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 2.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Thirty-NineRated ★ 2.5
High CookieRated ★ 2.5