Movies
Ratings
581
A Taxi DriverRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
Nobody from NowhereRated ★ 4.0