Series
Ratings
12
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Miss KoreaRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.0