Movies
Ratings
23
Rebel in the RyeRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.5
BurntRated ★ 2.5
The Best OfferRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
The InternshipRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Son of SaulRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 3.0- The Furthest End AwaitsRated ★ 3.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
LegendRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
50 First KissesRated ★ 2.0
ManhattanRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0