Series
Ratings
355
Made In Korea Season 1Rated ★ 4.0- CasheroRated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Hanada Shounen-shiRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
SANCTUARYRated ★ 4.0
Queen of VillainsRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.0
Record of Ragnarok IIRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.0