Titles you rated
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 2.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 2.0- Fairy CommiRated ★ 3.5
Code BlueRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 2.0
Who Are You?Rated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 2.5
Oh My VenusRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Hotel KingRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 5.0
Beating AgainRated ★ 5.0
On AirRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5