Series
Ratings
16
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0