Movies
Ratings
11
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0