Series
Ratings
30
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0