Series
Ratings
392
The Art of SarahRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Task Season 1Rated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 2.5
TempestRated ★ 2.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 3.5
The StudioRated ★ 4.0
The Åre MurdersRated ★ 2.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
The BreakthroughRated ★ 3.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The PenguinRated ★ 4.0
Midnight MassRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.5
DisclaimerRated ★ 3.0