Movies
Ratings
54
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
New TrialRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.0
Mad Max Beyond ThunderdomeRated ★ 3.5
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 4.0
Mad MaxRated ★ 3.5
Detective Conan: Episode “ONE”Rated ★ 3.0
Leap!Rated ★ 2.0
xXx: Return of Xander CageRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
The Lego Batman MovieRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
Worst WomanRated ★ 4.0
One Piece Film: GoldRated ★ 3.0
SpectralRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 3.0