Movies
Ratings
100
What Happens in VegasRated ★ 3.5
Love On-AirRated ★ 3.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.5
My BrotherRated ★ 2.5
AntiqueRated ★ 3.5
Lovers' ConcertoRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 2.5
This Means WarRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 2.5
ActressesRated ★ 1.0
Petty RomanceRated ★ 2.5
Late BlossomRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
The Art of SeductionRated ★ 2.0
Rules of DatingRated ★ 2.5
50 First DatesRated ★ 1.5