Titles you rated
Pale MoonRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5
I Am Heath LedgerRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.5
DownsizingRated ★ 3.5
Glass GardenRated ★ 3.0
PulseRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
RadianceRated ★ 3.5
The SquareRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
xXx: Return of Xander CageRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Baahubali 2: The ConclusionRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0