Series
Ratings
16
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5