Movies
Ratings
540
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 3.0- App the HorrorRated ★ 2.5
The White TigerRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 4.5
The KillerRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5