Movies
Ratings
31
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0