Movies
Ratings
347
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 1.0
OldboyRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 4.5
The ExorcistRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
PushRated ★ 2.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 0.5
MotherRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Fly Away HomeRated ★ 3.5