Movies
Ratings
1483
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Water LiliesRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.0
Fried Green TomatoesRated ★ 3.0
Memento MoriRated ★ 3.0
HardcoreRated ★ 2.5
M. ButterflyRated ★ 3.5
Battleship PotemkinRated ★ 3.5
GORated ★ 3.0
Shaman RoadRated ★ 2.0
20,000 Species of BeesRated ★ 3.0
Dogs Don't Wear PantsRated ★ 2.0
The BrutalistRated ★ 3.5
The Heroic TrioRated ★ 2.5
I, You, He, SheRated ★ 3.0
Yi YiRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 2.5- D.E.B.S.Rated ★ 2.0
Lily FeverRated ★ 2.0