Series
Ratings
72
I Live AloneRated ★ 3.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 3.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 2.5
- Toy SoldiersRated ★ 2.5
How Do You Play?Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Hospital ShipRated ★ 1.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
ResurrectionRated ★ 5.0
All About EveRated ★ 4.5
I Have a LoverRated ★ 4.0
Empress CheonchuRated ★ 3.5- Loving YouRated ★ 3.5