Series
Ratings
38
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
5th RepublicRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
My Rosy LifeRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 0.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 2.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
SignRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 1.0
PastaRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0